2312/601
Knut Lundström (f. 1892, d. 1945, svensk maler)
“Bali pige”. Sign. Knut Lundström med titel på bagsiden. Olie på plade. 35×27.
Lidt håndteringsmærker.
Moderne kunst og design, 21. marts 2023
Vurdering
Hammerslag
13 bud