1950/663
Leif Sylvester (f. København 1940)
“Vandrefugl”. Sign. LS, 1/1. Unika. Forkobret keramik. H. 7.
Proveniens: Galerie Seidenfaden.
Moderne kunst og design, 10. december 2019
Vurdering
Hammerslag
12 bud