1304/39
Julius Paulsen (f. Odense 1860, d. København 1940)
Skovparti på Bornholm. Sign. J. P. Olie på lærred. 26×40.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og antikviteter, 21. januar 2013
Vurdering
Hammerslag