1834/1582
Et par stager af narhvalstand, monteret med sortpatineret træ og sølv, stemplet ED for E. Dragsted. 20. årh.s sidste halvdel. H. 20 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Den ene stage kan skrues.
Varia, 23. august 2018
Vurdering
Hammerslag
29 bud