2132/730
Børge Ludvig Knudsen (f. København 1911, d. 1994)
Stilleben. Sign. Børge Knudsen, 65. Olie på plade. 96×62.
Behov for let overfladerensning. Afskalninger. Mindre huller i pladen.
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Vurdering
Hammerslag