905/705
Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961)
“Enchanting close to nothing”, 2018. Sign. på bagsiden med titel og datering på etiket. Olie på lærred. 50×130. Uindrammet.
Proveniens: Galleri DGV, Svendborg. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Malerier og skulpturer, 7. december 2021
Vurdering
Hammerslag