2023/722
Jo Hammerborg (f. 1920, d. 1982)
“Milieu”. Pendel med skærm af forgyldt og sortlakeret metal. Udført hos Fog & Mørup. Diam. 44.
Stand
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 2. juni 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
5 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|