12144/75
Sæt på otte stole af bemalet og delvist forgyldt træ, heraf to armstole. Danmark, ca. 1940. (8).
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 4. november 2021
Vurdering
Hammerslag