2040/311
Helene Bon Desbenoit (, 19.-20. årh.)
Opstilling med en buket blomster. Sign. H. Bon-Desbenoit. Olie på lærred. 100×65.
Behov for let overfladerensning. Mindre afskalning i højre side.
Ældre malerier, møbler og varia, 28. september 2020
Vurdering
Hammerslag