1950/68
Et par klassiske havevaser af patineret jern, på sokler. 20. årh. H. inkl. sokkel 67. (2)
Brugsslitage. Rust. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. december 2019
Vurdering
Hammerslag