12115/86
Norsk forskærersæt med greb af sølv. Stemplet NM 830 S, montering af stål. Udført hos Brd. Mylius, Norge. Samlet vægt ca. 252 g. L. 25,5–28. (2)
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud