12044/34
Lauritz Howe (f. 1869, d. 1945)
“Frederiksholms Kanal”. Sign. Howe. Olie på lærred. Lysmål 34×46. Rammemål 44×56.
Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag