12013/​63

Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)

Komposition med hest, rytter og figurer i rum. Tryksign. Picasso. Litografi i farver. Bladstørrelse 35×42,5. Uindrammet.

Intet at bemærke. Har aldrig været indrammet.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK