12013/63
Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
Komposition med hest, rytter og figurer i rum. Tryksign. Picasso. Litografi i farver. Bladstørrelse 35×42,5. Uindrammet.
Intet at bemærke. Har aldrig været indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag