2425/​276

Dansk Louis XVI hjørneskab af mahogni. København, 18. årh.s slutning. H. 263. B. 109. D. 60.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Falmet. Nøgle medfølger ikke. Øverste dør låst. Møblet deles i to.

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag