2116/245
Kinesisk cong vase af porcelæn, dekoreret i emaljefarver med udstrakt kystlandskab, poesi og design. 20. årh. H. 28 cm.
I bunden rester af lim.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. april 2021
Vurdering
Hammerslag