2138/472
Dansk transitionsspejl i ramme af mahogni og forgyldt træ. Altona, ca. 1770. H. 83. B. 33.
Restaureret. Spejlglas noget forvitret pga. alder.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
19 bud