2124/​732

Val Saint Lambert

Flakon med låg af klart og sort glas indlagt med guldstøv. Signeret Val St. Lambert. H. 21,5.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 15. juni 2021

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag