2124/732
Val Saint Lambert
Flakon med låg af klart og sort glas indlagt med guldstøv. Signeret Val St. Lambert. H. 21,5.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag