2008/153
Tysk skrin af sølv, buklet form, stående på fire ben, indvendig forgyldt. Ca. 1900. Vægt 591 g. H. 17 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag