2203/615
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“Femme et oiseau”. Sign. Corneille 86, 93/200. Fire litografier i farver. Bladstørrelse 35×26. Uindrammet. Bog medfølger.
Original stand.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag