2419/​317

Skibsmodel i form af tremastet sejlskib af nøddetræ. 20. årh. H. 53. L. 82.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte knækkede snore.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag