2016/265
Konsol af palisander og mørkbejdset træ i engelsk stil. Lysberg, Hansen & Therp. 20. årh. H. 67. L. 103. B. 31.
Brugsslitage. Falmet.
Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020
Vurdering
Hammerslag