2016/​265

Konsol af palisander og mørkbejdset træ i engelsk stil. Lysberg, Hansen & Therp. 20. årh. H. 67. L. 103. B. 31.

Brugsslitage. Falmet.

Ældre malerier, møbler og varia, 13. april 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

1.200 DKK

1.200 DKK