2142/97
Tysk maler, 20. årh.s begyndelse
Komposition med kalkuner. Usigneret. Olie på lærred. 50×70. Uindrammet.
Mindre afskalninger og overfladeridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud