2439/​638

Niels O. Møller (f. 1920, d. 1982)

Cirkulært spisebord af palisander med udtræk og underliggende foldeplade. Model 15. Udført hos J.L. Møllers Møbelfabrik. H. 73. Diam./L. 122/173.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

6.000–8.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

998291 3.000 DKK