1320/113
Wilhelm Zillen (f. Slesvig 1824, d. København 1870)
Landskab med får. Sign. monogram. Olie på malepap. 22×38.
Står på Per's skrivebord
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 13. maj 2013
Vurdering
Hammerslag