1947/80
Barok spejl af bemalet træ, top dekoreret med engel. Danmark. 18. årh. H. 39. B. 16,6.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Manglende lysarm. Revnet spejl.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. november 2019
Vurdering
Hammerslag
16 bud