2102/363
Ubekendt maler, 19.-20. årh.
En mindre fiskebåd udfor Københavns Havn. Usigneret. Olie på malepap. 15×34.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. januar 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud