Foto endnu ikke klar
879/1421
Olaf Rude (f. Rakvere, Estland 1886, d. Frederiksberg 1957)
Opstilling med vaser og bøger på et bord. Sign. Olaf Rude. Olie på lærred. 80×100
Malerier, grafik og foto, 7. juni 2018
Vurdering
Hammerslag