2007/707
Carl-Henning Pedersen (f. København 1913, d. sst. 2007)
Otte kompositioner. Fire tryksign. Chp. Litografier i farver. Lysmål 31×23 og 24×23. (8)
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 11. februar 2020
Vurdering
Hammerslag