2048/89
Italiensk skab af bemalet og forgyldt træ, front med skuffe og to låger hvori litografiske tryk. 19. årh. H. 86. B. 92. D. 46.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger
Ældre malerier, møbler og varia, 23. november 2020
Vurdering
Hammerslag