2131/256
Skibskompas af messing monteret på plade af træ. Mrk. A. Lietz Co, San Francisco. H. 22 cm. L. 42 cm.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.
Auktion
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|