2119/106
Tysk maler, 19. årh.
Portræt af en ældre herre med rød halsklud. Sign. Kuhlmayer. Olie på plade. 60×46,5.
Afskalninger. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag