Paul René Gauguin (f. København 1911, d. Spanien 1976)
Fire kompositioner. Alle sign. Paul René Gauguin. Alle med dedikation. Litografier i farver. Bladstørrelse fra 50×61 til 70×85. Uindrammede. (4)
Håndteringsmærker. Mindre flænger og folder. Et ark i passepartout.
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
10 bud