2312/7013
Blolo Bian figur af udskåret patineret træ. Baule, Elfenbenskysten. H. 38.
Proveniens:
Ex. J. L. Dannenberg Gallery New York Ex. Jan Lundberg.
Tribal art, 20. marts 2023
Vurdering
Hammerslag