2109/​950

Dansk design

Cirkulært spejl i ramme af bøg. Diam. 59.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker.

Auktion

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Kategori
Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

Ikke solgt