2203/608
Bjørn Nørgaard (f. København 1947)
Komposition. Sign. monogram 94, 155/500. Litografi i farver. Bladstørrelse 48×65. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 18. januar 2022
Vurdering
Hammerslag
11 bud