2121/512
“Ochetta”. Justérbar bord-/væglampe med stel af messing, perforeret grøn skærm af metal med afbryder på top. Udført hos O-luce. H. 21.
Brugsslitage. Ridser, mærker og malingafskalning. Plastikring ved afbryder med revne. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 25. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud