1747/1507
“Cassino”. Glasservice af krystalglas, bestående af 16 større og 17 mindre vandglas samt vandkande. Baccarat. 20. årh.s sidste halvdel. (34)
Almindelig brugsslitage.
Varia, 23. november 2017
Vurdering
Hammerslag