1747/​1507

“Cassino”. Glasservice af krystalglas, bestående af 16 større og 17 mindre vandglas samt vandkande. Baccarat. 20. årh.s sidste halvdel. (34)

Almindelig brugsslitage.

Varia, 23. november 2017

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag