1301/1645
Tysk spillemaskine i kasse af nøddetræ, 15 tilhørende plader medfølger. 19. årh. Kasse H. 23. L. 50. B. 38.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Ridser og mærker.
Varia, 3. januar 2013
Vurdering
Hammerslag
31 bud