2144/81
Stor kinesisk vase af porcelæn, dekoreret i overglasur farver med lærde i have. Mærket Qianlong, men 20. årh. H. 55 cm. STÅR I VARIA
Nogle overflade ridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud