2432/​7535

Søren Georg Jensen (f. København 1917, d. sst. 1982)

Komposition. Sign. Søren Georg Jensen 1959, 114/150. Litografi i farver. Lysmål 63×41.

Undersøgt i ramme. Papiret er gulnet.

I Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

20 bud

962020 (Autobud) 4.000 DKK
1021546 3.800 DKK
962020 (Autobud) 3.600 DKK
1021546 3.400 DKK
962020 3.200 DKK
1021546 3.000 DKK
962020 2.900 DKK
1021546 2.800 DKK
962020 2.700 DKK
1021546 2.600 DKK
917299 (Autobud) 2.500 DKK
1021546 2.500 DKK
917299 (Autobud) 2.400 DKK
1021546 2.300 DKK
917299 (Autobud) 2.200 DKK
1021546 2.100 DKK
917299 (Autobud) 1.550 DKK
1021546 1.500 DKK
917299 1.050 DKK
1021546 1.000 DKK

Levering i USA fra 1.460 DKK forudsat den endelige pris ikke overstiger 50.000 DKK