2115/294
Samling Nikon kameraer, heriblandt tre model FM2. Ét monteret med Nikon MD-12 motor drive. Alle med Nikkor objektiver. (5)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser og mærker. To med buler yderst på objektiv. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag
25 bud