1251/1638
Et par barok stager af malm, balusterformede stammmer, opsat på ottesidede fodstykker. 18. årh. H. 15. (2)
Den ene restaureret. Vipper.
Varia, 20. december 2012
Vurdering
Hammerslag
10 bud