2446/250
Et par små svenske natskabe af bemalet træ. Gustaviansk form, 20. årh. og senere omlavet. H. 70. B. 36. D. 30. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag
10 bud