1927/667
Egon Fischer (f. København 1935, d. 2016)
Uden titel, 1971. Sign. Egon Fischer. Bemalet jern. H. 110. D. 33. B. 52.
Rust og anløben. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 2. juli 2019
Vurdering
Hammerslag
10 bud