2050/877
Preben Wölck (f. Nykøbing Mors 1925, d. 2000)
“Portræt 3”. Sign. Wölck samt på bagsiden 1970. Olie på lærred. 54×65.
Moderne kunst og design, 8. december 2020
Vurdering
Hammerslag
20 bud