1948/842
Dansk design
Et par væglamper af patineret messing. Udført hos Fog & Mørup. H. 56. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Enkelte mindre buler.
Moderne kunst og design, 26. november 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud