2142/7530
Emma Kohlmann (f. New York 1989)
Untitled fra “Studies into obscurity”, 2016. Sign. på etiket på bagsiden. Akvarel på papir. Bladstørrelse 25×25.
Proveniens: Erhvervet hos V1 Gallery, København.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Samtidskunst, 19. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
26 bud