2439/884
Struer Kajak
Kajak af mahogni og wengé. Udført og stemplet hos Struer Kajak. L. 523. B. 55.
Udstillingsmodel, har aldrig været i brug.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. God stand.
Moderne kunst og design, 24. september 2024
Vurdering
Hammerslag
16 bud