2115/77
Globus på stand af bejdset bøg. JRO Globus, München. Monteret til el. 1961. H. 45.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021
Vurdering
Hammerslag