2115/​77

Globus på stand af bejdset bøg. JRO Globus, München. Monteret til el. 1961. H. 45.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 12. april 2021

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
550 DKK
500 DKK